V rámci služieb Miracle štúdiu sme v marci 2017 otvorili Alternatívne fertility centrum. Máme viac ako 13rokov skúseností s fyzioterapiou, metodikou podľa Mojžišovej a výsledky máme výborné. Hlavnou fyzioterapeutkou je Mgr.Barbora Krchňavá Hanicová a skúsenou terapeutkou TČM Gabikou Ponechalovou.

Túžite po bábätku? Máte problém otehotnieť, resp. udržať bábätko? Ste tu správne a sme radi že ste nás našli. Sme tu pre vás - vyšetrenie a cvičenia so skúsenou fyzioterapeutkou, fertility joga,endokrin joga, stimulácia akupresúrnych bodov s terapeutkou TČM (tradičnej čínskej medicíny).Máme niekoľkoročné skúsenosti a nemalé úspechy a preto sme sa rozhodli spojiť svoje sily pod jednou strechou. Porozprávame sa, upravíme vám stravu,odporučíme esenciálne oleje, bylinkové čaje, budeme cvičiť a budeme vás liečiť. Bude to pre vás cesta za zdravším ja s príjemným bonusom

- zdravým tehotenstvom♡.

Vhodné pre ženy: s funkčnou sterilitou, hormonálnou nerovnováhou, bolestivou a nepravidelnou menštruáciou, bolesťami pri pohlavnom styku, polycystických vaječníkoch, bolesťami chrbtice, bolesťami kostrče, sedavom zamestnaní, problémy so štítnou žlazou.

Mojžišovej cvičenie

Fertility

joga

Zdravotné masáže

Zdravá

strava

Tradičná

čínska medicína

Naša výživová poradkyňa vám odporučí jedálniček pre lepšie trávenie, správny prísun kalórii. Terapeutka pre tradičnú čínsku medicínu vám odporučí stravu podľa piatich elementov a ayurvédy. Terapeutky na cvičení podľa Mojžišovej a Endokrin a Fertility jogy vám odporučia bylinkové čaje a správne využitie esenciálnych olejov na podporu terapie vnútorných orgánov.

Tradičná čínska medicína na rozdiel od západnej rieši problémy na holistickom princípe. Rieši nielen dôsledok, ale hľadá problém hĺbkovo. Vaše vyšetrenia u obvodného lekára môžu byť v norme, no naša terapeutka vyšetrí a  zisťuje, či práve problém s počatím bábenka nepramení v niektorom z vnútorných orgánov. Správnou terapiou, odporučením stravy a akupunktúrou vám pomôže k ľahšiemu otehotneniu,

Masáže majú všeobecne zdravotne pozitívne účinky. Uvoľnia preťažené svaly, zregenerujú celé telo . Počas masáže sa uvoľňuje hormón endorfín, ktorý navodzuje pociť šťastia. V našom centre máme širokú ponuku masáží, ktoré robia iba certifikované terapeutky. V našej ponuke nájdete aj mobilizačné techniky, ktoré odporúčame absolvovať pred všetkými terapiami. Mobilizáciou sa dostávajú kĺbne spojenia do správneho postavenia, svaly a šlachy sa zregenerujú.

Táto joga priaznivo ovplyvňuje psychiku, psychosomatiku, funkciu reprodukčných orgánov, dostáva telo do rovnováhy. Je vhodným cvičením pred, po IVF.
Na lekciách sa naučíme správne prevedenie asán a dýchania, precvičíme si celé telo, zrelaxujeme ho, dostaneme ho do rovnováhy. Na lekciách využívame aj esenciálne oleje, ktoré pozitívne ovplyvňujú hormonálnu sústavu.

Cvičenie, ktoré veľmi pozitívne ovplyvňuje zdravie ženy. Pôsobí proti funkčnej sterilite, u mužov zlepšuje cvičenie spermiogram, pôsobí proti bolestivej i nepravidelnej menštruácii, zmierňuje PMS, pozitívne pôsobí na sexuálny život, uvoľňuje spazmy a posilňuje oslabené  svaly panvového dna, posiľňuje chrbtové svaly, dostáva svaly do rovnováhy, priaznivo pôsobí pri hormonálnej nerovnováhe. Odporúčame ho ženám po gynekologických operáciách i pred umelým oplodnením.

VSTUPNÉ VYŠETRENIE TČM 90min..................................................80€

VSTUPNÉ VYŠETRENIE Fyzio 60min................................................55€

1x terapia TČM 45min........................................................................35€

1x terapia Fyzio 50min......................................................................35€

BALÍK 5 + 5(5 x TČM terapia + 5 x Fyzioterapia)..............................320€

INDIVIDUÁLNE CVIČENIA

10 x lekcia Fertility joga s terapeutkou.............................................350€

10 x lekcia Mojžišovej metóda s terapeutkou...................................290€

ĎALŠIE TERAPIE

Individuálna aromaterapia 45min........................................................30€

Individuálna fytoterapia 45min............................................................30€

Individuálne lekcie a intenzívny kurz.

 

S metódou podľa Mojžišovej máme veľké úspechy. Za 13ročné pôsobenie sme pomohli mať bábätko viac ako 260 párom.

 

Dôležité je ich cvičiť naozaj pravidelne, poctivo a minimálne 4 – 6 mesiacov, aby sme dosiahli vytúžený cieľ, ktorým je predovšetkým: dostatočne silné svaly panvového dna, posilnený celý svalový korzet, uvoľnené svalové spazmy chrbtice.

 

Mnoho žien uprednostňuje privátne, individuálne lekcie s fyzioterapeutkou, máme aj také v našej ponuke. Lekcie  pozostávajú zo 60 minút cvičenie, cca 10minút je teória. Naučíme vás správne cvičiť cviky celej zostavy. Pri individuálnych lekciách, si treba predplatiť minimálne 3 lekcie, odporúčame ich minimálne 5.  Prvá lekcia pozostáva hlavne z naučenia správneho nastavenia svalov a tela na cvičenie, teória o každom cviku, správne dýchanie a správne prevedenie. Ďalšie lekcie sú zamerané na správne vykonávanie cvikov a ich korekcia.

Zabookujte si svoj termín online.

Pre klientky z mimo Bratislavy, ktoré nemajú takúto možnosť vo svojom bydlisku, máme extra pripravené individuálne intenzívne kurzy. Tieto kurzy pozostávajú zo 180minútového stretnutia. Obsahuje kompletnú teóriu a praktické naučenie celej zostavy a malú pozornosť . Nakoľko nemáte možnosť hocikedy prísť na korekciu a len tak zaplatiť lekciu, sú tieto 3 hodiny veľmi intenzívne a fyzioterapeutka sa vás snaží naučiť cviky tak, aby ste ich zvládli cvičiť samé doma.. Kurz obsahuje aj materiál na doma a cviky môžete s nami kedykoľvek konzultovať telefonicky, al. mailom.

RECEPCIA A INFO

 pondelok 14:00 - 19:00

 utorok     14:00 - 19:00

 streda     14:00 - 19:00

 štvrtok    15:00 - 19:00

 

 

v týchto časoch nás zastihnete osobne na recepcii a na mobilnom tel.čísle nižšie.

 

Ak sa chcete objednať na masáž, či individuálnu lekciu, fyzioterapiu, môžete využiť aj naše online rezervácie, alebo nám napíšte mail :).

0902 121 102

 

ADRESA

Dunajská 31
Bratislava
miraclestudioba@gmail.com

  • Facebook Social Icon

Tu nás nájdete

© LYNXGROUP all rights reserved 2013.