top of page
CVIČENIA S MIRACLE v rodinnom centre LEON
Prečo cvičiť nami?
 • pohodlné parkovanie priamo pred centrom (2hodiny zadarmo)
 • krásne veľké telocvične, odvetrávané
 • pravidelné čistenie, dezinfekcia
 • šatňa so skrinkami, toalety s hygienickými potrebami
 • sprchy priamo v šatni
 • skúsené, certifikované lektorky/fyzioterapeutky
 • osobnejší prístup lektorky, korekcia na lekcii, cviky cvičíte správne
 • máte osobný priestor, motiváciu k pravidelnému cvičeniu
 • zadarmo zapožičanie podložky, pomôcky
 • pravidelné vymieňanie podložiek
 • príjemné a čisté prostredie 
 • skvelá atmosféra na cvičení
 • výhody a akcie pre našich klientov
 • sme tu pre vás 17sty rok
leon logo.jpg
Instruktor Pilates
fitlopty fit
od septembra

Cvičenie pri ktorom v používame balančné pomôcky - fitloptu, overball. Je pod vedením fyzioterapeutky. Vyvážene nastavené cvičenie, ktorým získate stabilitu, svalovú rovnováhu, odstránite svalové disbalancie.

mojziska miracle.jpg
fertility joga
od septembra

Jogové cvičenie, ktoré obsahuje hlavne asány na podporu plodnosti, na posilnenie hormonálneho systému, správne dýchanie a zrelaxovanie. Odporúčame skombinovať s mojžišovej metódou. Vhodná po IVF.

Vedie jediná certif.lektorka Fertil.jogy v SR.

Mojziska.jpg
mojžišovej metóda
od septembra

Rehabilitačné cvičenie, odporúčame pri oslabenom, preťaženom panvovom dne, nepravidelnej, či bolestivej menštruácii, pri funkčnej sterilite, inkontinencii, bolesti chrbta, pre regeneráciu po pôrode.

Pri probléme otehotnieť odporúčame skombinovať s fertility jogou.

Pod vedením certif.lektorky.

aquaprenatal.jpg
utorok 18:30, štvrtok 19:30

Cvičenie vo vode určené nielen pre budúce mamičky, ale aj ženy všeobecne. Priaznivo pôsobí nielen na matku, ale aj bábätko. Voda nadnáša, šetrí kĺby pred nadmernou záťažou, srdce pracuje efektívnejšie.Pôsobí proti bolesti chrbtice, proti únave,pocitu ťažkých nôh.Je to skvelé veselé vyvážené cvičenie s fyzioteraeputkou.

fyzio joga miracle.png
od septembra

Joga pre všetky ženy. Je akurát v tempe aj pre začiatočníkov. Zameraná na chrbticu, celý pohybový aparát, dýchanie, flexibilitu,relax pre vaše telo i myseľ. Príjemná atmosféra, vychladená telocvičňa, podložky a pomôcky pre každého.

Těhotná žena smíšené rasy, meditace na j
gravid joga
štvrtok 16:00

Skvelé vyvážené cvičenie pre tehotné. Jogové asány zmodifikované pre rastúce bruško. Odporúčame aj ako prvé cvičenie,ak ste dlhšie necvičili. Dýchanie, cvičenie, relax pri sviečkach a v príjemnej atmosfére.

Osteopat při práci
zdravá chrbtica
od septembra

Vždy pod vedením skúsenej fyzioterapeutky. Na cvičení aplikujeme metódy podľa Kaltenborna, spinálne cvičenia, Brunkowovu, MC Kenzie, cvičenia s pomôckami - overbaly, fitlopty, malé činky, therabandy. Dbáme na správne nastavenie a držanie tela. Cvičíme proti bolesti.

tehu fit.jpg
fyzio fit tehotné
od septembra

V tehotenstve sa nemusíte vzdať silovejšieho cvičenia, keď ste boli zvyknuté na posilňovňu a dať si troška viac do tela. Pod vedením skúsenej fyzioterapeutky je to bezpečné a cviky prevádzate správne tak, aby ste neublížili seba, ani bábätku. Na cvičení sa posilňujú všetky svalové skupiny s dôrazom na správne dýchanie.

mama pilates.jpg
štvrtok 15:00

Jogové cvičenie už po šestonedelí po vaginálnom pôrode a 3mesiace po sekcii. Jogovými asánami si precvičíte celé telo, postupne naberiete stratenú kondíciu, oddýchnete si a zrelaxujete sa. MamaJoga je pomalšia, ale výdrž v asánach dlhšia. 

51332136_1605498852928289_7777924759303487488_n.jpg
chrbátik a nôžky
od septembra

Hravé cvičenie zamerané na správne držanie tela, posilnenie chrbtových svalov, bruška a nôh. Cielené cvičenie pre podporu klenby chodidiel využitím balančných, proprio, akupresúrnych pomôcok. Vek 4.-7rokov.Mini skupinky.

po porode s babom.jpg
fyzio mama
od septembra

Cvičenie pre mamičy už 6 týždňov po pôrode pod vedením skúsenej fyzioterapeutky. Zameriavame sa proti bolesti chrbta, cvičeniu proti diastáze a jej prevencii, na posilnenie panvového dna, na správne pohybové stereotypy.

Bábo je s maminou. Centrum je vybavené pre bábätká.

zdravie deti.jpg
baby gym
od septembra

Detská gymnastika s fyzioterapeutkou. Cvičenie aby motorika dieťatka napredovala správne. Aby boli správne zaťažené kĺbiky,chrbtica. Cvičením si deti vytvárajú správne pohybové vzorce, zlepšuje sa motorika, úchop, zvyknú si na iné detičky. Posilnenie svalov, hranie, spievanie, relax je cieľom každej lekcie.

bottom of page