FYZIOTERAPIA

pre ženy

Cenník:
50minút fyzioterapia     35-42€
30minút fyzioterapia     29€
tejpovanie 5€ + 1cm  0,15€
23131436_1782906715076544_943639603_o.jp

Špecializácia - na fyzioterapiu pre ženy - po pôrode, diastáza, panvové dno, pre tehotné, menopauza - osteoporóza, bolesti chrbtice, bolestivá menštruácia, funkčná sterilita, inkontinencia, škola chrbta, príprava DEN ZDRAVIA pre firmy

Štúdium:

3roky Vyššie odborné štúdium - Diplomovaný fyzioterapeut

5 magisterské štúdium - odbor Fyzioterapia

Prax: 14 rokov

Certifikáty:

Hot Stone massage, Gravid Joga, Cvičenie v tehotenstve, Masáž Dojčiat podľa Hašplovej, Indická masáž hlavy, Detská joga, Aroma Joga, Cvičenie a metóda podľa Ľudmily Mojžišovej,

Fertility Yoga (prvá certifikovaná lektorka v SR), Fyzioterapia počas tehotenstva a po pôrode

garant fyzioterapie v Miracle

Barbora Krchňavá Hanicová

1/3 dňa presedí väčšina žien za PC. Často nesprávne, bez ergonómie a s nesprávnymi pohybovými stereotypmi. V našom centre vám pomôžeme eliminovať, úplne odstrániť bolesť vďaka diagnostike, nastavením rehabilitačného programu, masážami a cielenou zostavou cvičenia.

chrbtica v harmónii

Preťažené svaly, spazmy, natiahnuté šlachy, ktoré bolia, akútne spazmy sa dajú natejpovať a hneď budete cítiť úľavu. A to isté platí aj pri tehotenských bruškách, či boľavých krížoch v tehotenstve. Prevencia diastázy v tehotenstve, terapia po pôrode -správne natejpovanie bruška.

tehotenstvo nemá bolieť

Panvové dno je ako základy domu. Ak nie je pevné, dom sa nám zrúti. Môže nám spôsobovať rôzne zdravotné problémy, ako bolestivú menštruáciu, bolesti pri pohlavnom styku, problém otehotnieť, po pôrode inkontinenciu. U nás ho vycvičíme, správne naladíme, posilníme cielenou zostavou.

zdravšia ja

Spôsobujú mnohým ženám bolesti, vybočenie palcov a výrastky nad pätami sú nepríjemné. S našou terapiou sa vybočenie palcov zastaví, bolesť ustúpi. Často je tento problém spôsobený padnutou klenbou chodidla. Cvičenie, masáže a rehabilitácia znížia bolesť a podporia spevnenie chodidla.

chodidlá bez bolesti

Bolesti chrbtice, kostrče, vystreľujúce bolesti do nôh, migrény, opuchy nôh, či nábeh na diastázu sú spôsobené zmenami v tehotenstve, preťažením svalových skupín, kĺbov, celého pohybového aparátu. Vďaka individuálnej terapii, dokážeme budúcim mamičkám pomôcť a eliminovať bolesť a ťažkosti.

tehotenstvo nemá bolieť

Správne cielená fyzioterapia po cisárskom reze a pri diastáze bruška je veľmi dôležitá. V našom centre vám spravíme palpačné vyšetrenie a keď zistíme, že ju máte, naučíme vás ako správne cvičiť. Tiež ošetrenie jazvy a cvičenie po cisárskom reze je veľmi dôležité. Cvičenie FyzioMama po pôrode je to správne riešenie.

ozdravenie bruška

RECEPCIA A INFO

 pondelok 14:00 - 19:00

 utorok     14:00 - 19:00

 streda     14:00 - 19:00

 štvrtok    15:00 - 19:00

 

 

v týchto časoch nás zastihnete osobne na recepcii a na mobilnom tel.čísle nižšie.

 

Ak sa chcete objednať na masáž, či individuálnu lekciu, fyzioterapiu, môžete využiť aj naše online rezervácie, alebo nám napíšte mail :).

0902 121 102

 

ADRESA

Dunajská 31
Bratislava
miraclestudioba@gmail.com

  • Facebook Social Icon

Tu nás nájdete

© LYNXGROUP all rights reserved 2013.