Mojžišovej cvičenia

Cvičenie pod dohľadom skúsenej fyzioterapeutky, ktoré veľmi pozitívne ovplyvňuje zdravie ženy, pôsobí proti funkčnej sterilite, u mužov zlepšuje cvičenie spermiogram, pôsobí proti bolestivej i nepravidelnej menštruácii, zmierňuje PMS, pozitívne pôsobí na sexuálny život, uvoľňuje spazmy a posilňuje oslabené  svaly panvového dna, posiľňuje chrbtové svaly, dostáva svaly do rovnováhy, priaznivo pôsobí pri hormonálnej nerovnováhe, odporúčame ho aj ženám po gynekologických operáciách i pred umelým oplodnením.

NAŠA PONUKA:

  • skupinové cvičenia - 8 týždňové kurzy, cena: 85€, 4 - 6 žien v skupinke

  • individuálne cvičenia - podľa objednania, cena: 35€/lekcia (partner + 10€)

  • intenzívny kurz pre ženy, páry z mimo BA - 3hodiny, cena: 115€ (pár, 2 kamarátky cena 150€),v cene máte aj občerstvenie a skriptá

Individuálne lekcie a intenzívny kurz.

 

S metódou podľa Mojžišovej máme veľké úspechy. Za 13ročné pôsobenie sme pomohli mať bábätko viac ako 260 párom.

 

Dôležité je ich cvičiť naozaj pravidelne, poctivo a minimálne 4 – 6 mesiacov, aby sme dosiahli vytúžený cieľ, ktorým je predovšetkým: dostatočne silné svaly panvového dna, posilnený celý svalový korzet, uvoľnené svalové spazmy chrbtice.

 

Mnoho žien uprednostňuje privátne, individuálne lekcie s fyzioterapeutkou, máme aj také v našej ponuke. Lekcie  pozostávajú zo 60 minút cvičenie, cca 10minút je teória. Naučíme vás správne cvičiť cviky celej zostavy. Pri individuálnych lekciách, si treba predplatiť minimálne 3 lekcie, odporúčame ich minimálne 5.  Prvá lekcia pozostáva hlavne z naučenia správneho nastavenia svalov a tela na cvičenie, teória o každom cviku, správne dýchanie a správne prevedenie. Ďalšie lekcie sú zamerané na správne vykonávanie cvikov a ich korekcia.

Pre klientky z mimo Bratislavy, ktoré nemajú takúto možnosť vo svojom bydlisku, máme extra pripravené individuálne intenzívne kurzy. Tieto kurzy pozostávajú zo 180minútového stretnutia. Obsahuje kompletnú teóriu a praktické naučenie celej zostavy a malú pozornosť . Nakoľko nemáte možnosť hocikedy prísť na korekciu a len tak zaplatiť lekciu, sú tieto 3 hodiny veľmi intenzívne a fyzioterapeutka sa vás snaží naučiť cviky tak, aby ste ich zvládli cvičiť samé doma.. Kurz obsahuje aj materiál na doma a cviky môžete s nami kedykoľvek konzultovať telefonicky, al. mailom.

RECEPCIA A INFO

Naše fyziocentrum je opäť otvorené.

Na objednanie na terapie(masáže a fyzioterapia) prosím využite nás online systém - BOOK ONLINE.

 

 

Telefonicky nás môžete kontaktovať v týchto dňoch a časoch:

Je tu pre Vás Mirka.

utorok: 15:30 - 19:00

streda: 15:30 - 19:00

štvrtok: 15:30 - 19:00

miraclestudioba@gmail.com

0902 121 102

 

ADRESA

Dunajská 31
Bratislava
miraclestudioba@gmail.com

  • #ilovemiraclestudio
  • Facebook Social Icon

Tu nás nájdete

© LYNXGROUP all rights reserved 2013.