Miracle štúdio sa "vďaka" situácii, ktorá sa teraz deje vo svete prechádza z offline prevádzky fyziocentra v Bratislave na online fyziocentrum pre ženy na celom Slovensku/svete. Veríme, že cvičenia ako Fyzio joga, či Zdravý chrbát nadchne aj mužov/partnerov/oteckov. Väčšinu cvičení organizujeme na Facebook stránke a sú voľné, vstup je dobrovoľný :) a tiež na InstagrameMáme homeoffice :) Špeciálne cvičenia - BabyGym, Fyzio mama, Mojžišovej cviky, Fertility joga organizujeme formou mini kurzov za super! ceny.

Semináre a workshopy organizujeme online cez aplikáciu zoom.us a je potrebné si ju stiahnuť -  zoom.us  Nakoľko od vás potrebujeme priamo spätnú väzbu, potrebujeme s vami komunikovať. Je vhodná pre všetky androidové telefóny, tablety i notebooky. Keď sa zaregistrujete, prosím zvoľte si také meno, pod ktorým vás budeme vedieť identifikovať. Pravidelne dopĺňame nové termíny a aktivity. Je to pre nás úplne nové, ale tešíme sa na toto dobrodružstvo s vami :). Vyberte si workshop, seminár, či prednášku. Vidíme sa skoro.

Buďte zdraví.

gravid joga miracle.png

GRAVID JOGA

Joga pre budúce mamičky v každom týždni tehotenstva. Cvičenie vedie certifikovaná lektorka Gravid jogy, fyzioterapeutka. Cvičenie je stredne náročné, zvládne ho každá maminka. Lekcia trvá 50minút.

rozvrh

cena:

dobrovoľný príspevok

tehu mama fit.png

TEHU FIT

Cvičenie pre tehotné, na ktorom používame aj fitloptu. Obsahuje krátke kardio cvičenie, cviky na posilnenie celého pohybového aparátu, posilňuje chrbtové svaly.

Lekcia trvá 40 minút.

rozvrh

cena:

dobrovoľný príspevok

zdravie deti.jpg

FYZIO BABY

GYM 4.-8.m

Detská zábavná baby gymnastika pre batoliatka. Cviky sú vyberané tak, aby motorika dieťatka napredovala správne. Aby boli správne zaťažené kĺbiky, či chrbtica. Cvičením si deti vytvárajú správne pohybové vzorce, zlepšuje sa im motorika, úchopy, reakcia, pohotovosť, stabilita. Cvičenie vedie fyzioterapeutka. Kurz 3 x 40min.,alebo samostatná lekcia.

cena:

kurz 3 x 40min. 21€

predporodna priprava.png

PRÍPRAVA NA PôROD

Je kompletná príprava, ktorá sa skladá z dvoch častí a dvoch blokov. Prvá časť je venovaná III.trimestru, dobám pôrodným, čo si zbaliť do pôrodnice, pôrod, dýchanie, polohy a druhá časť je zameraná na bonding, šestonedelie a dojčenie. Vedia ho skúsená dula, certifikovaná laktačná poradkyňa, mama 3 detí  Janka Funtaľová. 2 x 70minút (priestor pre vaše otázky a diskusiu)

cena:

35€

dojcenie.png

DOJČENIE

workshop

Všetko o dojčení 70minút - od A po Z s cerrifikovanou nezávislou laktačnou poradkyňou, dulou, mamou 3 detí.
Prejdete si dojčenie od prípravy, lolostrum, cez prvú kvapku, prvé prisatie, prikladanie, klobúčiky, krémiky, odsávačky, polohy pri dojčení, strava, pitný režim, až po pohodlné sebavedomé dojčenie.

Žiadna kríza vás nezastaví, ani neprekvapí.

cena:

18€

fyzio mama.png

FYZIO MAMA

Fyzio cvičenie pre mamičky po pôrode. Vedie ho skúsená fyzioterapeutka a je zamerané na chrbticu, diastázu, svaly panvového dno, ale aj problémové partie - zadok, bruško, stehná.

Lekcia trvá 40minút.

cena:

kurz 3 x 40min. 21€

chrbtica miracle.jpg

ZDRAVÝ CHRBÁT

Cvičenie zamerané proti bolesti chrbtice. Rehabilitačnými vertebrogénnymi metódami zregenerujeme preťažené svaly chrbta. Obsahuje spinálne a jemné automobilizačné cvičenia. Lekcia trvá 40 minút.

rozvrh

cena:

dobrovoľný príspevok

mojziska miracle.png

MOJŽIŠOVEJ CVIČENIE

Pozitívne ovplyvňuje zdravie ženy. Pôsobí proti funkčnej sterilite, proti bolestivej, nepravidelnej menštruácii, zmierňuje PMS, pozitívne pôsobí na sexuálny život, uvoľňuje spazmy a posilňuje oslabené  svaly panvového dna, posiľňuje chrbtové svaly. Odporúčame po gynekologických operáciách i pred umelým oplodnením. Kurz 5 lekcií

cena:

kurz 5 x 40min. 35€

baby masaz.jpg

BABY MASÁŽ

workshop

Workshop masáž bábätka vedie skúsená fyzioterapeutka, mama 2 detí. Obsahuje teoretickú a praktickú časť, na ktorej vás naučí komplexnú masáž celého telíčka. Samozrejme jedna časť sa venuje obzvlášť brušku, ako predchádzať kolikám. Naučíte sa aj základy aromaterapie, aké oleje môžete používať pri bábätku.

Workshop  trvá  2 x 40 minút.

cena:

18€

gravid joga mama.png

GRAVID/MAMA

JOGA

Joga pre mamy (double mamy), ktorá vás predýcha, ukľudní, dostane do rovnováhy celý pohybový aparát. Uvoľní preťažené svaly, posilní oslabené. Pod vedením certifikovanej lektorky/fyzioterapeutky/mamy.

Je vhodná pre mamičky, ktoré čakajú ďalšie bábätko, pre maminy 2 mesiace po prirodzenom pôrode a 3 mesiace po sekcii, ak nie je prítomná diastáza.

rozvrh

cena:

dobrovoľný príspevok

fyzio joga miracle.png

FYZIO JOGA

Cvičenie zamerané na regeneráciu chrbtice, držanie tela, dýchanie, uvoľnenie preťažených svalov, posilnenie oslabených svalov. Obsahuje prvky jogy, vertebrogénne metodiky.

Lekcia trvá 40 minút.

rozvrh

cena:

dobrovoľný príspevok

fyzio body fit.jpg

FYZIO BODY FIT

Cvičenie zamerané na regeneráciu chrbtice, držanie tela, dýchanie, uvoľnenie preťažených svalov, posilnenie oslabených svalov. Obsahuje prvky jogy, vertebrogénne metodiky.

Lekcia trvá 40 minút.

rozvrh

cena:

dobrovoľný príspevok

panvove dno.jpg

FERTILITY

JOGA

Jogová zostava asán, ktoré podporujú endokrinnú sústavu za podpory správneho dýchania.

Podporuje psychiku, psychosomatiku, funkciu reprodukčných orgánov, dostáva telo do rovnováhy. Je vhodným cvičením pred, po IVF. Sme jediné centrum na Slovensku s fertility jogou. Naša fyzioterapeutka má certifikát z Londýna.

Kurz 3 x 40min.

cena:

kurz 3 x 40min. 21€

diastaza.png

DIASTÁZA A PANVOVÉ DNO

Fyzio seminár pre maminky tehotné/po pôrode s fyzioterapeutkou. Obsahuje teoretickú časť a praktickú časť s cvičením na doma. Nakoľko panvové dno veľmi úzko súvisí s diastázou, budeme časť semináru venovať aj tejto téme. Zostava cvičenia vám bude poslaná aj mailom po seminári.(seminár nie je pre fyzioterapeutov!)

Workshop trvá 80minút.

cena:

20€

seminar akcia.jpg

SAMA

MAMA seminár

Seminár pre mamy. Ako nájisť silu, energiu, ako pozitívne myslieť v tejto neočakávanej situácii. Ako sa pozitívne nastaviť na pôrod sama. Seminár je pod vedením skvelej duly, 3 násobnej mamy, skúsenej lektorky, certifikovanej laktačnej poradkyne Janky Funtaľovej. Pomôže a naučí vás ako si pomôcť, ako seba motivovať, ako nepodľahnúť panike a strachu.

cena:

9€