Miracle štúdio sa "vďaka" situácii, ktorá sa teraz deje vo svete prechádza z offline prevádzky fyziocentra v Bratislave na online fyziocentrum pre ženy na celom Slovensku/svete. Veríme, že cvičenia ako Fyzio joga, či Zdravý chrbát nadchne aj mužov/partnerov/oteckov. Na to, aby ste mohli s nami cvičiť, či zdieľať aktivity je dôležité, aby ste si stiahli aplikáciu zoom.us Je vhodná pre všetky androidové telefóny, tablety i notebooky. Keď sa zaregistrujete, prosím zvoľte si také meno, pod ktorým vás budeme vedieť identifikovať. Prihláste sa na lekcie, prednášky, workshopy za výhodnejšie ceny. Postupne budeme dopĺňať nové termíny a aktivity. Je to pre nás úplne nové, ale tešíme sa na toto dobrodružstvo s vami :). Vyberte si lekciu, či kurz. Vidíme sa skoro.

GRAVID JOGA

ONLINE

Joga pre budúce mamičky v každom týždni tehotenstva. Cvičenie vedie certifikovaná lektorka Gravid jogy, fyzioterapeutka. Cvičenie je stredne náročné, zvládne ho každá maminka. Lekcia trvá 40minút.

cena:

5€

TEHU FIT

ONLINE

Cvičenie pre tehotné, na ktorom používame aj fitloptu. Obsahuje krátke kardio cvičenie, cviky na posilnenie celého pohybového aparátu, posilňuje chrbtové svaly.

Lekcia trvá 40 minút.

cena:

5€

PRÍPRAVA NA PôROD

ONLINE

Je kompletná príprava, ktorá sa skladá z dvoch častí a dvoch blokov. Prvá časť je venovaná III.trimestru, dobám pôrodným, čo si zbaliť do pôrodnice, pôrod, dýchanie, polohy a druhá časť je zameraná na bonding, šestonedelie a dojčenie. Vedia ho skúsená dula, certifikovaná laktačná poradkyňa, mama 3 detí  Janka Funtaľová. 2 x 70minút (priestor pre vaše otázky a diskusiu)

cena:

35€

DOJČENIE

workshop

ONLINE 2.4.2020

Všetko o dojčení 70minút - od A po Z s cerrifikovanou nezávislou laktačnou poradkyňou, dulou, mamou 3 detí.
Prejdete si dojčenie od prípravy, lolostrum, cez prvú kvapku, prvé prisatie, prikladanie, klobúčiky, krémiky, odsávačky, polohy pri dojčení, strava, pitný režim, až po pohodlné sebavedomé dojčenie.

Žiadna kríza vás nezastaví, ani neprekvapí.

cena:

18€

FYZIO MAMA

ONLINE

Fyzio cvičenie pre mamičky po pôrode. Vedie ho skúsená fyzioterapeutka a je zamerané na chrbticu, diastázu, svaly panvového dno, ale aj problémové partie - zadok, bruško, stehná.

Lekcia trvá 40minút.

cena:

5€

ZDRAVÝ CHRBÁT

ONLINE

Cvičenie zamerané proti bolesti chrbtice. Rehabilitačnými vertebrogénnymi metódami zregenerujeme preťažené svaly chrbta. Obsahuje spinálne a jemné automobilizačné cvičenia. Lekcia trvá 40 minút.

cena:

4€

BABY MASÁŽ

workshop

ONLINE 1.4.2020

Workshop masáž bábätka vedie skúsená fyzioterapeutka, mama 2 detí. Obsahuje teoretickú a praktickú časť, na ktorej vás naučí komplexnú masáž celého telíčka. Samozrejme jedna časť sa venuje obzvlášť brušku, ako predchádzať kolikám. Naučíte sa aj základy aromaterapie, aké oleje môžete používať pri bábätku.

Workshop  trvá  2 x 40 minút.

cena:

18€

GRAVID/MAMA

JOGA

ONLINE

Joga pre mamy (double mamy), ktorá vás predýcha, ukľudní, dostane do rovnováhy celý pohybový aparát. Uvoľní preťažené svaly, posilní oslabené. Pod vedením certifikovanej lektorky/fyzioterapeutky/mamy.

Je vhodná pre mamičky, ktoré čakajú ďalšie bábätko, pre maminy 2 mesiace po prirodzenom pôrode a 3 mesiace po sekcii, ak nie je prítomná diastáza.

cena:

5€

FYZIO JOGA

ONLINE

Cvičenie zamerané na regeneráciu chrbtice, držanie tela, dýchanie, uvoľnenie preťažených svalov, posilnenie oslabených svalov. Obsahuje prvky jogy, vertebrogénne metodiky.

Lekcia trvá 40 minút.

cena:

4€

FYZIO BODY FIT

ONLINE

Cvičenie zamerané na regeneráciu chrbtice, držanie tela, dýchanie, uvoľnenie preťažených svalov, posilnenie oslabených svalov. Obsahuje prvky jogy, vertebrogénne metodiky.

Lekcia trvá 40 minút.

cena:

4€

DIASTÁZA A PANVOVÉ DNO

ONLINE 3.4.2020

Fyzio seminár pre maminky tehotné/po pôrode s fyzioterapeutkou. Obsahuje teoretickú časť a praktickú časť s cvičením na doma. Nakoľko panvové dno veľmi úzko súvisí s diastázou, budeme časť semináru venovať aj tejto téme. Zostava cvičenia vám bude poslaná aj mailom po seminári.

(seminár nie je pre fyzioterapeutov!)

Workshop trvá 70minút.

cena:

20€

SAMA

MAMA seminár

ONLINE

Seminár pre mamy. Ako nájisť silu, energiu, ako pozitívne myslieť v tejto neočakávanej situácii. Ako sa pozitívne nastaviť na pôrod sama. Seminár je pod vedením skvelej duly, 3 násobnej mamy, skúsenej lektorky, certifikovanej laktačnej poradkyne Janky Funtaľovej. Pomôže a naučí vás ako si pomôcť, ako seba motivovať, ako nepodľahnúť panike a strachu.

cena:

9€

RECEPCIA A INFO

#smedoma

Máme homeoffice a cvičenia, semináre, predpôrodnú prípravu robíme online.

Telefonicky nás môžete kontaktovať v týchto dňoch a časoch:

utorok: 10:00 - 12:00 a 14:00 - 16:00

streda: 10:00 - 12:00 a 14:00 - 16:00

štvrtok: 10:00 - 12:00 a 14:00 - 16:00

Naša office asistentka Michaela Kumpánová Vám pomôže na tomto telefónnom čísle.

miracleofficeba@gmail.com

0902 121 102

 

ADRESA

Dunajská 31
Bratislava
miraclestudioba@gmail.com

  • #ilovemiraclestudio
  • Facebook Social Icon

Tu nás nájdete

© LYNXGROUP all rights reserved 2013.