stačí Ti len podložka

Vyber si Gravid jogu alebo Tehu Fit. Alebo aj obe cvičenia, ktoré vedú online naše top fyzioterapeutky Záleží na Tebe, či máš radšej pomalšie cvičenie, alebo aktívnejšie. Obe sú zamerané na chrbtové svaly, správne dýchanie, regeneráciu.

zodpovieme Ti otázky

Čas iba pre Teba s empatickou, príjemnou a fundovanou pôrodnou asistentkou. Môžete spolu prebrať otázky, dotazy, neistoty, vypracujete pôr.plán, pomôže Ti pripraviť sa na pôrod.

V pohodlí domova.

eliminujeme bolesť

Barbora s Tebou spraví anamnézu, nastaví rehabilitačný plán a program.Zostaví cvičenie na mieru, odporučí domácu terapiu. Chrbtica, diastáza, panvové dno, bolesť v oblsti SI, kostrč, po sekcii, cvičenie po pôrode, 600nedelie.

lektorka iba pre teba

Je vhodná pre zaneprázdené maminky, tie ktorým nevyhovuje čas skupinkovej lekcie,  ktoré potrebujú individuálne termíny, pri príprave cvičením. Vyber si čas a cvičíš podľa tvojich potrieb

v pohodlí domova

Pod vedením fyzioterapeutky, duly, laktačnej poradkyne, pôrodníčky, pôr.asitentky, najdôležitejšie informácii pre ľahší pôrod a regeráciu po ňom, od uľahčenia pôrodu, využitie fitlopty, pôrod, partner pri pôrode, bonding, dojčenie.

spolu to zvládneme

Poradňa je určaná Tebe, ak máš problém pri dojčení. Čím skôr začneš problém riešiť, tým lepšie. Napr.bábo sa zle prisáva, zápal prsníka, máš málo mliečka,  či niečo iné. Pomôžeme Ti. Klikni si termín.

  • #ilovemiraclestudio
  • Facebook Social Icon

© LYNXGROUP all rights reserved 2013.

chcete sa niečo opýtať? napíšte nám