stačí Ti len podložka

Vyber si Gravid jogu alebo Tehu Fit. Alebo aj obe cvičenia, ktoré vedú online naše top fyzioterapeutky Záleží na Tebe, či máš radšej pomalšie cvičenie, alebo aktívnejšie. Obe sú zamerané na chrbtové svaly, správne dýchanie, regeneráciu.

podľa Tvojich potrieb

Je vhodná pre zaneprázdené maminky, ktoré potrebujú individuálne termíny, alebo majú radšej súkromie pri príprave či už pravidelným cvičením, alebo prednáškami, poradňou, odporúčaniami. Pripravíme Ťa individuálne.

lektorka iba pre teba

Je vhodná pre zaneprázdené maminky, tie ktorým nevyhovuje čas skupinkovej lekcie,  ktoré potrebujú individuálne termíny, pri príprave cvičením. Vyber si čas a cvičíš podľa tvojich potrieb

tehotenstvo nemá bolieť

Naše centrum sa snaží pomôcť každej mamičke, aby mala tehotenstvo bez bolesti. Vystreľujúca bolesť do slabín, či kostrče, bolesť pohybového aparátu, stuhnutosť, spazmy. To všetko vyrieši fyzioterapeutka v pohodlí Vašeho domova.

v pohodlí domova

Pod vedením fyzioterapeutky, duly, laktačnej poradkyne, pôrodníčky, pôr.asitentky, najdôležitejšie informácii pre ľahší pôrod a regeráciu po ňom, od uľahčenia pôrodu, využitie fitlopty, pôrod, partner pri pôrode, bonding, dojčenie.

spolu to zvládneme

Poradňa je určaná Tebe, ak máš problém pri dojčení. Čím skôr začneš problém riešiť, tým lepšie. Napr.bábo sa zle prisáva, zápal prsníka, máš málo mliečka,  či niečo iné. Pomôžeme Ti. Klikni si termín.

eliminujeme bolesť

Diplomovaná fyzioterapeutka Barbora Krchňavá s Tebou spraví anamnézu, nastaví rehabilitačný plán a program.Zostaví cvičenie na mieru, odporučí domácu terapiu. Chrbtica, diastáza, panvové dno, bolesť v oblsti SI, kostrč, po sekcii, cvičenie po pôrode, 600nedelie.

zodpovieme Ti otázky

Čas iba pre Teba s empatickou, príjemnou a fundovanou pôrodnou asistentkou. Môžete spolu prebrať otázky, dotazy, neistoty, vypracujete pôrodný plán, pomôže Ti pripraviť sa na pôrod.

Poradňa prebieha online vpohodlí domova.

fyto, homeo, aroma, aniball

Seminár s  pôrodnou asistentkou. Odviedla stovky pôrodov v ČR i SR.Hlavné témy: pôrod a jeho špecifiká, úľavové polohy pri pôrode, využitie aromaterapie a masáží pri pôrode, masáž hrádze, aniball, pomoc partnera pri pôrode, homeopatia, fytoterapia, čaje, byliny, relaxácia a dýchanie

  • #ilovemiraclestudio
  • Facebook Social Icon

© LYNXGROUP all rights reserved 2013.

chcete sa niečo opýtať? napíšte nám