8-Most-Effective-And-Popular-Pregnancy-M
skupinkové tehotenské cvičenia

stačí Ti len podložka

Vyber si Gravid jogu, Pilates alebo Tehu Fit. Cvičenia vedú fyzioterapeutky a certifikované lektorky. Záleží na Tebe, či máš radšej pomalšie cvičenie, alebo aktívnejšie. Všetky sú zamerané na chrbtové svaly, správne dýchanie, regeneráciu.

mladá matka
individuálna príprava na pôrod

podľa Tvojich potrieb

Je vhodná pre zaneprázdené maminky, ktoré potrebujú individuálne termíny, alebo majú radšej súkromie pri príprave či už pravidelným cvičením, alebo prednáškami, poradňou, odporúčaniami. Pripravíme Ťa individuálne.

joga jarovce.jpg
individuálne cvičenie

lektorka iba pre teba

Je vhodná pre zaneprázdené maminky, tie ktorým nevyhovuje čas skupinkovej lekcie,  ktoré potrebujú individuálne termíny, pri príprave cvičením. Vyber si čas a cvičíš podľa tvojich potrieb

tu nájdeš viac
23131436_1782906715076544_943639603_o.jp

tehotenstvo nemá bolieť

Naše centrum sa snaží pomôcť každej mamičke, aby mala tehotenstvo bez bolesti. Vystreľujúca bolesť do slabín, či kostrče, bolesť pohybového aparátu, stuhnutosť, spazmy. To všetko vyrieši fyzioterapeutka v pohodlí Vašeho domova.

predporodna priprava.png

v pohodlí domova

Pod vedením fyzioterapeutky, duly, laktačnej poradkyne, pôrodníčky, pôr.asitentky, najdôležitejšie informácii pre ľahší pôrod a regeráciu po ňom, od uľahčenia pôrodu, využitie fitlopty, pôrod, partner pri pôrode, bonding, dojčenie.

dojcenie.png
dojčíme - online poradňa

spolu to zvládneme

Poradňa je určaná Tebe, ak máš problém pri dojčení. Čím skôr začneš problém riešiť, tým lepšie. Napr.nesprávne prisatie, zápal prsníka, málo mliečka, ragády a iné. Pomôžeme Ti. Klikni si termín.

barb online cvicko.jpg
fyzioterapia pre tehotné

eliminujeme bolesť

Diplomovaná fyzioterapeutka Barbora Krchňavá s Tebou spraví anamnézu, nastaví rehabilitačný plán a program.Zostaví cvičenie na mieru, odporučí domácu terapiu. Chrbtica, diastáza, panvové dno, bolesť v oblsti SI, kostrč, po sekcii, cvičenie po pôrode, 600nedelie.

tehoska%20s%20asistentkou.jpg
tehotenská poradňa

zodpovieme Ti otázky

Čas iba pre Teba s empatickou, príjemnou a fundovanou pôrodnou asistentkou. Môžete spolu prebrať otázky, dotazy, neistoty, vypracujete pôrodný plán, pomôže Ti pripraviť sa na pôrod.

Poradňa prebieha online vpohodlí domova.

voda Narození

fyto, homeo, aroma, aniball

Seminár s  certifikovanou lektorkou, dulou, mamou 3 detí. Hlavné témy: pôrod a jeho špecifiká, úľavové polohy pri pôrode, využitie aromaterapie, masáž pri pôrode, masáž hrádze, aniball, pomoc partnera pri pôrode, homeopatia, čaje, byliny, relaxácia a dýchanie