Všetko pre vaše spokojné tehotenstvo, ľahší pôrod a materstvo.

Vhodnost pro budoucí maminky

Pod dohľadom tých najlepších lektoriek, fyzioterapeutiek. Gravid jogu,fitlopty,pilates, tehu fyzio fit v mesačných kurzoch.

Na Dunajskej v Bratislave v krásnych komfortných priestoroch.

tehu tejp.jpg

Je metóda, terapia, ktorou vieme tehuľkám uľahčiť posledné týždne tehotenstva. Tejpovanie odľahčí bruško, odľahčí chrbtové svaly, veľmi dobre pôsobí na brušnú diastázu.

Těhotenství Jóga
double mamičky

Máme v ponuke doobedné termíny cvičení, kde môžete prísť so svojim prvým dieťatkom. Tiež môžete využiť možnosť príst na masáž a my vám dieťatko postrážime.

tehu masaze.png

Robia u nás iba certifikované terapeutky, fyzioterapeutky. Sme top centrum v starostlivosti o tehotné a mamičky. V ponuke je relaxačná i lymfodrenážna masáž proti opuchom.

S olejmi Weleda.

tehoska s asistentkou.jpg

Čas iba pre vás s empatickou, príjemnou a fundovanou pôrodnou asistentkou. Môžete s ňou prebrať svoje otázky, dotazy, neistoty, pomôže vám pripraviť sa na váš veľký deň.

43487519_504197893427193_350768203954336
individuálna príprava

Je vhodná pre zaneprázdené maminky, ktoré potrebujú individuálne termíny, alebo majú radšej  väčšie súkromie pri príprave či už pravidelným cvičením, alebo prednáškami.

23131436_1782906715076544_943639603_o.jp

Iba u nás nájdete fyzioterapiu zameranú na ženy v jej každom období. Tehotenstvo je krásne obdobie, no vie aj troška potrápiť a my vám pomôžeme s našim teamom. Máme už 14rokov skúseností

dojcenie janka2.jpg

Pravidelne pripravujeme workshopy a semináre s fundovanými odborníkmi, zdravotníkmi z kliník. Spolupracujeme iba s tými najlepšími, je to pre nás dôležité.

Ruku na Bump

Preparation in English with the very good specialists. With pre-labour asistent, specialist for breastfeeding in a small group. Preparation of your partner to the labour.