Všetko pre vaše spokojné tehotenstvo, ľahší pôrod a materstvo.

Pod dohľadom tých najlepších lektoriek, fyzioterapeutiek. Gravid jogu,fitlopty,pilates, tehu fyzio fit v mesačných kurzoch.

Na Dunajskej v Bratislave v krásnych komfortných priestoroch.

Je metóda, terapia, ktorou vieme tehuľkám uľahčiť posledné týždne tehotenstva. Tejpovanie odľahčí bruško, odľahčí chrbtové svaly, veľmi dobre pôsobí na brušnú diastázu.

Máme v ponuke doobedné termíny cvičení, kde môžete prísť so svojim prvým dieťatkom. Tiež môžete využiť možnosť príst na masáž a my vám dieťatko postrážime.

Robia u nás iba certifikované terapeutky, fyzioterapeutky. Sme top centrum v starostlivosti o tehotné a mamičky. V ponuke je relaxačná i lymfodrenážna masáž proti opuchom.

S olejmi Weleda.

Čas iba pre vás s empatickou, príjemnou a fundovanou pôrodnou asistentkou. Môžete s ňou prebrať svoje otázky, dotazy, neistoty, pomôže vám pripraviť sa na váš veľký deň.

Je vhodná pre zaneprázdené maminky, ktoré potrebujú individuálne termíny, alebo majú radšej  väčšie súkromie pri príprave či už pravidelným cvičením, alebo prednáškami.

Iba u nás nájdete fyzioterapiu zameranú na ženy v jej každom období. Tehotenstvo je krásne obdobie, no vie aj troška potrápiť a my vám pomôžeme s našim teamom. Máme už 14rokov skúseností

Pravidelne pripravujeme workshopy a semináre s fundovanými odborníkmi, zdravotníkmi z kliník. Spolupracujeme iba s tými najlepšími, je to pre nás dôležité.

Preparation in English with the very good specialists. With pre-labour asistent, specialist for breastfeeding in a small group. Preparation of your partner to the labour.

RECEPCIA A INFO

 pondelok 14:00 - 19:00

 utorok     14:00 - 19:00

 streda     14:00 - 19:00

 štvrtok    15:00 - 19:00

 

 

v týchto časoch nás zastihnete osobne na recepcii a na mobilnom tel.čísle nižšie.

 

Ak sa chcete objednať na masáž, či individuálnu lekciu, fyzioterapiu, môžete využiť aj naše online rezervácie, alebo nám napíšte mail :).

0902 121 102

 

ADRESA

Dunajská 31
Bratislava
miraclestudioba@gmail.com

  • Facebook Social Icon

Tu nás nájdete

© LYNXGROUP all rights reserved 2013.