Miracle štúdio sa "vďaka" situácii, ktorá sa teraz deje vo svete prechádza z offline prevádzky fyziocentra v Bratislave na online fyziocentrum pre ženy na celom Slovensku/svete. Veríme, že cvičenia ako Fyzio joga, či Zdravý chrbát nadchne aj mužov/partnerov/oteckov. Väčšinu cvičení organizujeme na Facebook stránke. Semináre a workshopy organizujeme online cez aplikáciu zoom.us a je potrebné si ju stiahnuť -  zoom.us Je vhodná pre všetky androidové telefóny, tablety i notebooky. Keď sa zaregistrujete, prosím zvoľte si také meno, pod ktorým vás budeme vedieť identifikovať. Prihláste sa na lekcie, prednášky, workshopy za polovičné ceny. Pravidelne dopĺňame nové termíny a aktivity. Je to pre nás úplne nové, ale tešíme sa na toto dobrodružstvo s vami :). Vyberte si workshop, seminár, či prednášku. Vidíme sa skoro.

Predpôrodná

príprava

14.4.-16.4.2020

Je kompletná príprava, ktorá sa skladá z dvoch častí a dvoch blokov. Prvá časť je venovaná III.trimestru, dobám pôrodným, čo si zbaliť do pôrodnice, pôrod, dýchanie, polohy a druhá časť je zameraná na bonding, šestonedelie a dojčenie. Vedia ho skúsená dula, certifikovaná laktačná poradkyňa, mama 3 detí  Janka Funtaľová. 2 x 80minút (priestor pre vaše otázky a diskusiu)

cena:

35€

Dojčenie

workshop

16.4.2020

Všetko o dojčení 80minút - od A po Z s certifikovanou nezávislou laktačnou poradkyňou, dulou, mamou 3 detí.Jankou Funtaľovou. Prejdete si dojčenie od prípravy, lolostrum, cez prvú kvapku, prvé prisatie, prikladanie, klobúčiky, krémiky, odsávačky, polohy pri dojčení, strava, pitný režim, až po pohodlné sebavedomé dojčenie.

Žiadna kríza vás nezastaví, ani neprekvapí.

Poznámky z prednášky vám pošleme.

cena:

18€

Keď mama

rodí sama

23.4.2020

Seminár pre mamy. Ako nájisť silu, energiu, ako pozitívne myslieť v tejto neočakávanej situácii. Ako sa pozitívne nastaviť na pôrod sama. Seminár je pod vedením skvelej duly, 3 násobnej mamy, skúsenej lektorky, certifikovanej laktačnej poradkyne Janky Funtaľovej. Pomôže a naučí vás ako si pomôcť, ako seba motivovať, ako nepodľahnúť panike a strachu.

cena:

9€

RECEPCIA A INFO

#smedoma

Máme homeoffice a cvičenia, semináre, predpôrodnú prípravu robíme online.

Telefonicky nás môžete kontaktovať v týchto dňoch a časoch:

utorok: 11:00 - 13:00 a 14:00 - 16:00

štvrtok: 11:00 - 13:00 a 14:00 - 16:00

.

miraclestudioba@gmail.com

0904 191 250

 

ADRESA

Dunajská 31
Bratislava
miraclestudioba@gmail.com

  • #ilovemiraclestudio
  • Facebook Social Icon

Tu nás nájdete

© LYNXGROUP all rights reserved 2013.