3.-5mesiacov

- pre najmenšie bábätká. Príjemné pomalé cvičenie, spievanie, mojkanie, baby joga zameraná na správnu motoriku dieťatka, základ baby masáže proti boľavým bruškám, pre správne nastavenie otáčania sa a držanie hlavičky. Farebné pomôcky, perkusné vajíčka, šatky, farebný stan, to všetko máme pre drobcov pripravené.

Pod vedením fyzioterapeutky.

4.-8rokov

- veľmi obľúbené detské jogové cvičenie. Je vedené hravou formou so skúsenou certifikovanou lektorkou pre detskú jogu a maminou 2detí. Cvičenie je zamerané na jogové asány v podobe zvieratiek, na posilnenie svalou chrbátika, skvalitnenie dýchania, podporu sústrenie, vytrvalosti, ale aj prehĺbeniu dôvery v seba samych.

6.-10mesiacov

- detská baby gymnastika pre batoliatka. Cviky sú vyberané tak, aby motorika dieťatka napredovala správne. Aby boli správne zaťažené kĺbiky, či chrbtica. Cvičením si detičky vytvárajú správne pohybové vzorce, zlepšuje sa im motorika, úchop, zvyknú si na iné detičky. Posilnenie svalov, hranie, spievanie, relax je cieľom každej lekcie.

Pod vedením fyzioterapeutky.

od 4rokov

- hravé cvičenie zamerané na správne držanie tela, spevnenie chrbtových svalov, bruška a na nôžky.

Cielené cvičenia na chodlá, aby sa spevnila priečna klenba. Na cvičení sa využívajú rôzne balančné pomôcky, proprio kamene , akupresúrne loptičky a rôzne pomôcky na stimuláciu chodidielok. Cvičenie vedie fyzioterapeut.

11.-20mesiacov

- hravá detská gymnastika pre detičky , ktoré vedia chodiť s dopomocou. Na lekciách sa využíva detská kladina, mäkké žinienky a rôzne molitánové útvary, fitlopty, trampolína. Zameriavame sa na držanie tela, chodidlá. Cvičenie je zamerané na odvahu, motoriku, koordináciu, rovnováhu...všetko detskou zábavnou formou s pomocou maminiek.

Pod vedením fyzioterapeutky.

2 mesiace po pôrode

- cvičenie pre maminy s bábätkom.  Precvičíte si  celé telo, postupne naberiete stratenú kondíciu, oddýchnete si a zrelaxujete sa. MamaJoga je pomalšia, ale intenzívna. Odporúčame pohodlné legíny, tričko a cvičí sa naboso. Joga podložky máme, samozrejme ak máte vlastnú, prineste si. Cvičenie vedie skúsená lektorka jogy Linda.

  • #ilovemiraclestudio
  • Facebook Social Icon

© LYNXGROUP all rights reserved 2013.

chcete sa niečo opýtať? napíšte nám