30 min. 18€ / 60min. 32€

klasika nič nepokazí

Základná masáž pre regeneráciu svalov a šliach, pre váš oddych. Vhodná pre nerozhodné klientky, keď vedia, že masáž potrebujú, ale nevedia si vybrať. Vybrať si môžete masáž chrbta a šije, alebo celotelovú masáž.

40 min. 25€

prvá pomoc pre stuhnutý krk

Keď ráno vstaneme a nejde nám otočiť hlava ani vpravo, ani vľavo, v krku 100 ihiel, bolesť. Našou špecialitou je anti-blok masáž. Kokteil tých správnych hmatov, nahriatia, uvoľnenia a tejpovania, aby ste mohli fungovať :).

30 min. 20€ / 60min. 34€

ozdravujúca pumpa

Jemnými pumpovacími, krúživými hmatmi sa uvoľní lymfa v lymfatických cestách, podporí sa metabolizmus a vy budete mať po nej pocit, že lietate. Je obľúbená aj medzi tehuľkami, keďže eliminuje opuchy.

30 min. 22€

liečivé céčka a esíčka

Nalepená koža na svale, dlhodobé preťaženie svalov, spôsobuje bolesť a táto zdravotná masáž to všetko napraví. Je mierne bolestivá, ale na konci vám doprajeme aj relax v podobe voňavého oleja.

 60min. 42€

terapia kameňmi

Pomáhajú liečiť, odstraňujú bolesť a migrény, stimulujú akupresúrne body, zvyšujú hĺbku relaxácie, ukľudňujú nervové ukončenia prinášaním čerstvo okysličenej krvi do masírovanej oblasti. Zážitkový darček.

40 min. 29€ / 60min. 39€

tehotenstvo bez bolesti

Pod rukami fyzioterapeutiek, ktoré prešli školeniami. Presné cielené hmaty uvoľnia, zrelaxujú a zregenerujú preťažené svaly. Masáž je vhodná od začiatku až do konca tehotenstva. V sede, alebo v ľahu na boku.

30 min. 18€ / 60min. 32€

terapia prírodou

Masáž podporujúca všetky zmysly. Vyberte si relaxačnú, spánok podporujúcu levanduľu, anti stres, proti kŕčový pomaranč, ozdravný potinádchový, antireumatologický eukalyptus, či svieži citrón. Krúživé, uvoľňujúce hmaty správne uvoľnia a naladia váš organizmus k uzdravovaniu.

MASÁŽE

RECEPCIA A INFO

Naše fyziocentrum je opäť otvorené.

Na objednanie na terapie(masáže a fyzioterapia) prosím využite nás online systém - BOOK ONLINE.

 

 

Telefonicky nás môžete kontaktovať v týchto dňoch a časoch:

Je tu pre Vás Mirka.

utorok: 15:30 - 19:00

streda: 15:30 - 19:00

štvrtok: 15:30 - 19:00

miraclestudioba@gmail.com

0902 121 102

 

ADRESA

Dunajská 31
Bratislava
miraclestudioba@gmail.com

  • #ilovemiraclestudio
  • Facebook Social Icon

Tu nás nájdete

© LYNXGROUP all rights reserved 2013.