top of page

MASÁŽE

Masáž
klasická masáž

30 min. 24€ / 60min. 38€

klasika nič nepokazí

Základná masáž pre regeneráciu svalov a šliach, pre váš oddych a relax. Je vhodná pre nerozhodné klientky, keď vedia, že masáž potrebujú, ale nevedia si vybrať. Vybrať si môžete masáž chrbta a šije, alebo celotelovú masáž. Masáž  pod rukami skúsenej fyzioterapeutky.

antiblok.jpg
anti-blok masáž

40 min. 34€

prvá pomoc pre krk

Keď ráno vstaneme a nejde nám otočiť hlava ani vpravo, ani vľavo, v krku 100 ihiel, bolesť. Našou špecialitou je anti-blok masáž. Kokteil tých správnych hmatov, nahriatia, uvoľnenia a tejpovania, aby ste mohli fungovať . U nás iba pod rukami fyzioterapeutiek, ktoré vám odporučia ďalšiu terapiu.

Masáž
lymfodrenážna masáž ženy/tehotné

40 min./34€

ozdravujúca pumpa

Jemnými pumpovacími, krúživými hmatmi sa uvoľní lymfa v lymfatických cestách, podporí sa metabolizmus a vy budete mať po nej pocit, že lietate. Je obľúbená aj medzi tehuľkami, keďže eliminuje opuchy.

makke techniky_edited.jpg
mäkké techniky

30 min. 25€

liečivé céčka a esíčka

Nalepená koža na svale, dlhodobé preťaženie svalov, sedavé zamestanie, môže vytvárať spazmy, čo spôsobuje bolesť. Touto  zdravotnou masážou vieme na postihnuté miesta cielen pôsobiť. Je mierne bolestivá, ale na konci vám doprajeme aj relax v podobe voňavého oleja.

Zen Stones
horúce lávové kamene

 60min. 42€

terapia kameňmi

Pomáhajú liečiť, odstraňujú bolesť a migrény, stimulujú akupresúrne body, zvyšujú hĺbku relaxácie, ukľudňujú nervové ukončenia prinášaním čerstvo okysličenej krvi do masírovanej oblasti. Odporúčame ako terapiu pri funkčnej sterilite. Pomáha eliminovať stres. Zážitkový darček.

20201126_003728.jpg
regeneračná masáž

40 min./34€

zdravotná terapia

Keď máte sedavé zamestnanie, preťažený chrbát z dojčenia, nosenia bábätka, stuhnuté svaly, spazmy.Obsahuje teplý zábál rašelinovým vankúšom, masáž mäkkými technikami, ultrazvuk terapiu a záver relaxačnú masáž.

tehu masaze.png
tehotenská masáž

40 min. 33€ / 60min. 43€

tehotenstvo bez bolesti

Pod rukami fyzioterapeutiek, ktoré prešli školeniami. Presné cielené hmaty uvoľnia, zrelaxujú a zregenerujú preťažené svaly. Masáž je vhodná od začiatku až do konca tehotenstva. V sede, alebo v ľahu na boku. Je vhodná pre tehotné po prvom trimestri, do konca tehotenstva.

AdobeStock_250901550.jpg

30 min. 27€ / 60min. 40€

proti únave i stresu

Masáž pre mužov obsahuje prvky klasickej, športovej a zdravotnej masáže. Kombinácia hmatov pre regeneráciu a relaxáciu dokáže výborne uvoľniť preťažené svaly po náročnom týždni v práci, po športe.

Odbúrava stres, napätie, prekrví svaly, čím dochádza k dokonalemu uvoľneniu a relaxácii.

objednať termín
mama masaz.jpg
mama masáž

40 min./33€

pre unavenú mamu

Pre mamu po pôrode - bábo so sebou. Zameranie na problémové, preťažené miesta z nedostatku spánku, z dojčenia, nosenia. Aj pri bábätku si oddýchnete. Jemné, cielené hmaty uvoľnia svaly, zníži sa v nich napätie, zrelaxuje ich.

bottom of page