top of page

Všetko pre vaše spokojné tehotenstvo, ľahší pôrod a materstvo.

Vhodnost pro budoucí maminky

Vyber si Gravid jogu, Pilates alebo Tehu Fit. Cvičenia vedú fyzioterapeutky a certifikované lektorky. Záleží na Tebe, či máš radšej pomalšie cvičenie, alebo aktívnejšie. Všetky sú zamerané na chrbtové svaly, správne dýchanie, regeneráciu, relaxáciu. Ideálne začať od 12tt.

tehu tejp.jpg

Je metóda, terapia, ktorou vieme tehuľkám uľahčiť posledné týždne tehotenstva. Tejpovanie odľahčí bruško, odľahčí chrbtové svaly, veľmi dobre pôsobí na brušnú diastázu.

Těhotenství Jóga
double mamičky

Máme v ponuke doobedné termíny cvičení, kde môžete prísť so svojim prvým dieťatkom. Tiež môžete využiť možnosť príst na masáž a my vám dieťatko postrážime.

tehu masaze.png

Robia u nás iba certifikované terapeutky, fyzioterapeutky. Cielená masáž uvoľní stuhnuté svaly, preťažený chrbát.Robíme ju v polohe na boku a v sede.

V ponuke nájdete celotelovú relaxačnú masáž i lymfodrenážnu masáž proti opuchom.

Používame oleje zn. Weleda.

tehoska s asistentkou.jpg

Čas iba pre vás s empatickou, príjemnou a fundovanou pôrodnou asistentkou. Môžete s ňou prebrať svoje otázky, dotazy, neistoty, pomôže vám pripraviť sa na váš veľký deň.

43487519_504197893427193_350768203954336
individuálna príprava

Je vhodná pre zaneprázdené maminky, ktoré potrebujú individuálne termíny, alebo majú radšej  väčšie súkromie pri príprave či už pravidelným cvičením, alebo prednáškami.

23131436_1782906715076544_943639603_o.jp

Diplomovaná fyzioterapeutka s Tebou spraví anamnézu, vyšetrí bolestivé miesto a odporučí ideálnu fyzioterapiu.Zostaví cvičenie na mieru, odporučí domácu terapiu. Chrbtica, diastáza, panvové dno, bolesť  SI, kostrč, po sekcii, cvičenie po pôrode, 600nedelie.

dojcenie janka2.jpg

Pravidelne pripravujeme workshopy a semináre s fundovanými odborníkmi, zdravotníkmi z kliník. Spolupracujeme iba s tými najlepšími, je to pre nás dôležité.

Ruku na Bump

Preparation in English with the very good specialists. With pre-labour asistent, specialist for breastfeeding in a small group. Preparation of your partner to the labour.

bottom of page