top of page

pi 15. 5.

|

www.zoom.us

BABY MASÁŽ kurz online

15.5.2020 VÁS NAUČÍM MASÍROVAŤ DIEŤATKO❤ 🏵Workshop Baby masáže🏵 10:00 - 10:40 10:50 - 11:30 ➡️online workshop masáží pre najmenších ➡️vhodné pre mamičky aj oteckov ➡️80 minút hmatov (odporučením olejov a esencií) ➡️základy aromaterapie ➡️pod vedením fyzioterapeutky cena: 25€

Rezervácie na tento workshop sú ukončené.
pozrite si iný workshop
BABY MASÁŽ kurz online
BABY MASÁŽ kurz online

Čas a miesto

15. 5. 2020, 10:00 – 11:30

www.zoom.us

O podujatí

Barbora Krchňavá - fyzioterapeutka/certifikovaná lektorka Baby masáži podľa Hašplovej/zakladateľka Miracle štúdia/double mama. 

💮BABY MASÁŽE S BARBOROU💮 ...už 10rokov som certifikovanou lektorkou Baby masáži podľa pani  Hašplovej. Masáže som si "otestovala" na mojich 2 deťoch a naučila som  masírovať svoje bábätká viac ako 1000 maminiek ♡. 💮 Bábätká sú masírované už v brušku. A preto, keď sa narodia, nie je to  pre ne žiadna novinka. Práve naopak, postrádajú dotyky, ktoré im masážou  môžete nahradiť. Masážou si môžete vyplniť voľný čas, mať ju ako rituál  po večernom kúpeli, ale aj ako terapiu pri rôznych ochoreniach. K tomu kvalitné oleje, aromaterapia a z maminiek sa stanú liečiteľky 🥰. A čo je úžasné, detičky Vám to v dobrom vrátia. ako? no tie moje masírujú teraz mňa. 💮Baby masáže majú veľmi veľa benefitov. 💮Načo je Baby masáže dobrá?💮 ➡príjemne ukľudňuje ➡keď chceme bábätko potešiť ➡zrelaxuje svaly vašeho bábätka ➡odstraňuje bolesti bruška z koliky ➡poskytuje pocit bezpečia a lásky ➡pomáha proti bolesti, keď rastú zúbky ➡️podporuje motoriku ➡zlepšuje dýchanie pri nádche ➡posiľňuje imunitu ➡keď dieťatko nemôže zaspať ➡pozitívne pôsobí pri rekonvalescencii ➡keď je dieťatko hyperkatívne ➡pomáha deťom s dyselxiou a dysgrafiou ➡posilní vzťah s dieťatkom ➡je výborná pre predčasne narodené detičky . 💮Workshop trvá 80minút. Je vhodný pre tehuľky a už mamičky. ✔Naučím Vás zostavu hmatov na celé telo ✔Naučím Vás základy aromaterapie ✔Pošlem Vám skriptá s hmatmi mailom ✔Odporučím Vám oleje a kozmetiku pre bábo ✔Ukážeme si krátku Baby Jogu 💮Cena: 25€

"Je úžasné učiť maminky, ako majú masírovať bábätko. Môžu sa to naučiť, ešte kým je drobček v brušku, ale aj keď už je na svete. Miracle štúdio ponúka komfortné priestory pre mamu a dieťa. Vždy sa teším na tento workshop. 

V Novom roku som si pripravila termín každý mesiac. Za 80minút vás naučím postup, hmaty, metodiku, čím a kde masírovať. Moje obe detičky - 12r.Emma a 5r. Alen už masíruju mňa. Hýčkajte svoje deti, oni vám to vrátia. 

Certifikovaný kurz podľa priekopníčky masáží Jany Hašplovej som si spravila pred 10timi rokmi a odvtedy som túto masáž naučila stovky maminiek a oteckov. 

Teším na všetkých rodičov a bábätká online😊. Vaša terapeutka Barbora"

Zdieľajte toto podujatie

bottom of page