top of page

so 13. 6.

|

Miracle Štúdio

BABY MASÁŽ workshop s fyzioterapeutkou

NAUČÍM MASÍROVAŤ BÁBÄTKO❤ 🏵Workshop Baby masáže🏵 16:00 - 17:50 ➡️v zdravotnom centre pre ženy v Miracle ➡️vhodné pre mamičky aj oteckov ➡️90 minút hmatov, olejov, vône, príjemnej atmosféry ➡️základy aromaterapie ➡️pod vedením fyzioterapeutky 🔸️cena: 25€

Rezervácie na tento workshop sú ukončené.
pozrite si iný workshop
BABY MASÁŽ workshop s fyzioterapeutkou
BABY MASÁŽ workshop s fyzioterapeutkou

Čas a miesto

13. 6. 2020, 10:10 – 11:40

Miracle Štúdio, Dunajská 7321/31, 811 08 Staré Mesto, Slovensko

O podujatí

Barbora Krchňavá - fyzioterapeutka - je majiteľkou Miracle, ale je aj lektorkou detských cvičení, lektorkou Gravid jogy, MamaJogy a Aroma jogy, cvičenia podľa Mojžišovej, Fertility jogy a Zdravej chrbtice, ale čo miluje je WORKSHOP BABY MASAŽÍ ♡.

"Je úžasné učiť maminky, ako majú masírovať bábätko. Môžu sa to naučiť, ešte kým je drobček v brušku, ale aj keď už je na svete. Miracle štúdio ponúka komfortné priestory pre mamu a dieťa. Vždy sa teším na tento workshop. 

 Za 90minút vás naučím postup, hmaty, metodiku, čím a kde masírovať. Moje obe detičky pravidelne masírujem a už niekedy aj oni mňa 😄. 

Certifikovaný kurz podľa priekopníčky masáží Jany Hašplovej som si spravila pred 7mimi rokmi a odvtedy som túto masáž naučila stovky maminiek a oteckov. 

Teším na všetkých rodičov a bábätká 😊. Vaša terapeutka Barbora"

Zdieľajte toto podujatie

bottom of page