top of page

st 30. 1.

|

Miracle Štúdio

Baby masáže workshop pre tehuľky a maminky

30.1.2019 VÁS NAUČÍM MASÍROVAŤ DIEŤATKO❤ 🏵Workshop Baby masáže🏵 12:00 - 13:30 ➡️v zdravotnom centre pre ženy v Miracle ➡️vhodné pre mamičky aj oteckov ➡️90 minút hmatov, olejov, vône, príjemnej atmosféry ➡️základy aromaterapie ➡️pod vedením fyzioterapeutky 🔸️cena: 25€

Registration is Closed
See other events
Baby masáže workshop pre tehuľky a maminky
Baby masáže workshop pre tehuľky a maminky

Čas a miesto

30. 1. 2019, 12:00 – 13:30

Miracle Štúdio, Dunajská 7321/31, 811 08 Staré Mesto, Slovakia

O podujatí

Barbora Krchňavá - fyzioterapeutka - je majiteľkou Miracle, ale je aj lektorkou detských cvičení, lektorkou Gravid jogy, MamaJogy a Aroma jogy, cvičenia podľa Mojžišovej a Zdravej chrbtice, ale čo miluje je WORKSHOP BABY MASAŽÍ ♡.

"Je úžasné učiť maminky, ako majú masírovať bábätko. Môžu sa to naučiť, ešte kým je drobček v brušku, ale aj keď už je na svete. Miracle štúdio ponúka komfortné priestory pre mamu a dieťa. Vždy sa teším na tento workshop. V Novom roku som si pripravila termín každý mesiac. Za 90minút vás naučím postup, hmaty, metodiku, čím a kde masírovať. Moje obe detičky pravidelne masírujem a už niekedy aj oni mňa 😄. Certifikovaný kurz podľa priekopníčky masáží Jany Hašplovej som si spravila pred 7mimi rokmi a odvtedy som túto masáž naučila stovky maminiek a oteckov. Teším na všetkých rodičov a bábätká 😊. Vaša terapeutka Barbora"

Zdieľajte toto podujatie

bottom of page