top of page

pi 08. 5.

|

www.zoom.us

SAMA MAMA - keď mama rodí "sama"- ZADARMO online seminár

Seminár pre mamy. Ako nájisť silu, energiu, ako pozitívne myslieť v tejto neočakávanej situácii. Ako sa pozitívne nastaviť na pôrod sama. Seminár je pod vedením skvelej duly, 3 násobnej mamy, skúsenej lektorky, certifikovanej laktačnej poradkyne Janky Funtaľovej.

Registration is Closed
See other events
SAMA MAMA - keď mama rodí "sama"- ZADARMO online seminár
SAMA MAMA - keď mama rodí "sama"- ZADARMO online seminár

Čas a miesto

08. 5. 2020, 10:00 – 10:40

www.zoom.us

O podujatí

 💜Žiadna mama, by nemala rodiť sama. (ak sa tak sama nerozhodne)

👉Samozrejme, že v nemocnici je personál, pôrodné asistentky, ktoré sú nápomocné. No vidíme sami, že na prípravu na pôrod chodia veľmi radi a dokonca aj s  nadšením oteckovia, ktorí sa chcú toho celé zúčastniť a chcú byť oporou  svojej partnerke. A mamy sa na nich spoliehajú.  

😔Bohužial, táto doba a situácia v ktorej je momentálne zdravotníctvo to  nepodporuje a mnoho mám sa zrazu ocitne na čakačke sama. Nie je len ona  sama.Otecko zostane pred bránou nemocnice s mobilom v ruke, že veď si  budete volať/písať.

🌸Ako túto situáciu zvládnuť? 🌸Ako sa pripraviť? 🌸Ako sa nastaviť?

Na tomto webinári vám povie Janka Funtaľová-dula, trojmama, certif.laktačná poradkyňa, certifikovaná lektorka. keď mama rodí sama - bez partnera Mnohé z vás ta predstava desí.

Nebojte! Zvládnete to👍.

Takúto prednášku sme neplánovali. Vyžiadala si ju momentálna situácia, ktorá nie je priaznivá. Covid 19 ovplyvňuje celý svet a zväčša negatívne.Nikto by nepredpokladal, že práve vírus, ovplyvní aj pôrodníctvo. No je to tak.

👉Seminár je veľmi poučný aj pre ostatné tehotné mamy, pretože vás naučíme ako si pôrod uľahčiť 😊🤰🤰🤰🤰🤰

🌸 Žena je stvorená pre pôrod, to žena musí zmobilizovať sily, energiu, myseľ a porodiť nový život, malý zázrak. Ako tú silu v sebe nájisť, keď sme plánovali mať pri sebe partnera?

👩‍⚕️Janka vám na tomto veľmi užitočnom seminári vysvetlí, pomôže. - sprítomnenie✔ - nájisť silu a energiu✔ - využiť vizualizácie a dych✔ - nedovoliť strachu, aby nás paralyzoval✔

Odporúčame všeobecne maminkám prvorodičkám a tým, ktoré majú termín pôrodu - máj/jún 2020

cena: 0 € zadarmo, pre vás z lásky ❤ 

Zdieľajte toto podujatie

bottom of page