top of page

pi 18. 2.

|

zoom.us

vzdelávací FYZIO SEMINÁR - Tehotenstvo a pohyb ONLINE

Zdravotný seminár, na ktorom vás teoreticky a prakticky pripravíme na prácu, terapie, cvičenia s tehotnými. Fyzio seminár pre fyzioterapeutov a pôr.asistentky. Pod vedením skúsenej pôrodníčky/gynekologičky a fyzioterapeutky.

Registration is Closed
See other events
vzdelávací FYZIO SEMINÁR - Tehotenstvo a pohyb ONLINE
vzdelávací FYZIO SEMINÁR - Tehotenstvo a pohyb ONLINE

Čas a miesto

18. 2. 2022, 17:00 – 20:00

zoom.us

O podujatí

Vzdelávací seminár, na ktorom vás teoreticky a prakticky pripravíme na prácu, terapie, cvičenia s tehotnými.

Celý seminár bude vedený online cez appku zoom.us (treba si ju stiahnuť do elektronického zariadenia).

Seminár  vedú Mudr. Alexandra Krištúfková - gynekológ, pôrodník z pôrodnice  Antolská a Mgr.Barbora Krchňavá fyzioterapeut v gynekológii Miracle  štúdio - fyziocentrum pre ženy.

Seminár sme dali v piatkovom podvečernom termíne, aby ste stihli prísť z práce. 

Uvedomujeme si, že či už fyzioterapeuti, ale aj pôrodné asistentky nemajú dostatočnú prax a skúsenosti v tejto oblasti.

Zdravý,  správne nastavený pohyb počas tehotenstva pomôže budúcej mamičke  pripraviť sa psychicky na pôrod a fyzicky na obdobie po pôrode,  eliminuje stuhnutosť svalov, bolesti chrbtice, nastavuje správne  pohybové stereotypy. Skupinkové  cvičenia vytvárajú príjemnú komunitu, socializáciu určitej skupiny, kde  si mamičky pomáhajú, radia a my zdravotníci ich vieme správne viesť,  edukovať a pripraviť.

Pani  doktorka Krištúfková Alexandra vám vysvetlí, prečo je pre tehotnú  dôležité cvičiť, aké sú benefity správneho, zdravého pohybu.

Pani  Fyzioterapeutka Krchňavá Barbora vám vysvetlí aké sú správne pohybové  stereotypy v tehotevstve, aká je prevencia proti diastáze, padnutej  klenby chodidla, bolesti m.piriformis, kostrče... Vysvetlí ako správne cvičiť, ako si vytvoriť cvičebnú zostavu a overballom, zásady pri skupinovom cvičení s tehotnými.

SEMINÁR JE URČENÝ PRE FYZIOTERAPEUTOV, PÔRODNÉ ASISTENTKY, TRÉNEROV.

cena: 39€ (do 30.12.2022, od 1.2. - 49€) V cene máte aj poznámky, ktoré Vám pošleme mailom a osvedčenie o absolvaní vzdelávacieho semináru.

Zdieľajte toto podujatie

bottom of page