top of page

st 17. 10.

|

Miracle Štúdio

Workshop Baby masáže s fyzioterapeutkou

90 minútový workshop Baby masáži - veľa užitočných info, skvelá masáž pre drobca, kompletná zostava hmatov na celé telíčko, odporúčanie kozmetiky, skriptá a vzorky so sebov

Registration is Closed
See other events
Workshop Baby masáže s fyzioterapeutkou
Workshop Baby masáže s fyzioterapeutkou

Čas a miesto

17. 10. 2018, 10:00 – 11:30

Miracle Štúdio, Dunajská 7321/31, 811 08 Staré Mesto, Slovakia

O podujatí

Mgr. Barbora Krchňavá - fyzioterapeutka - je majiteľkou Miracle - zdravotného centra pre ženy, je aj lektorkou detských cvičení, lektorkou Gravid jogy, MamaJogy a Aroma jogy, cvičenia podľa Mojžišovej a Zdravej chrbtice, vedie niekoľko odborných seminárov a prednášok.

Prečo učím mamičky masírovať bábätká?

"Je úžasné učiť maminky, ako majú masírovať bábätko. Môžu sa to naučiť, ešte kým je drobček v brušku, ale aj keď už je na svete. Miracle štúdio ponúka komfortné priestory pre mamu a dieťa. Vždy sa teším na tento workshop. Za 90minút vás naučím postup, hmaty, metodiku, čím a kde masírovať. Moje obe detičky pravidelne masírujem a už niekedy aj oni mňa 😄. Certifikovaný kurz podľa priekopníčky masáží Jany Hašplovej som si spravila pred 7mimi rokmi a odvtedy som túto masáž naučila stovky maminiek a oteckov. Teším na všetkých rodičov a bábätká 😊. Vaša terapeutka Barbora"

Cena workshopu so skriptami a občerstvením je 25€.

Najbližsí workshop sa koná:

17.10.2018 o 10:00-11:30 doobedný termín.

Zdieľajte toto podujatie

bottom of page