top of page

Cvičenia, kurzy, workshopy prebiehajú v kásnom priestore s výhľadom do lesa v petržalsom PUMP fitness na Dolnozemskej ul.3 (vedľa ekonomickej univerzity) Priamo pred budovou je parkovanie zadarmo. Na recepcii stačí povedať, že idete do Miracle štúdia na cvičenie, masáž, či fyzioterapiu a dostanete vstupovú kartičku a kľúčik od skrinky do šatne, kde sa pohodlne prezlečiete. Nachádza sa na prvom poschodí. Je tam samozrejme aj toaleta a sprchy. Pred šatňou sa nachádza veľký komfortný gauč, kde môžete počkať na vaše cvičenie, či prednášku. Ak prídete skôr, na recepcii si môžete dať dobrú kávu.

gravid joga.jpg

GRAVID JOGA
pre tehotné

streda 17:10

Joga pre budúce mamičky v každom týždni tehotenstva. Cvičenie vedie certifikovaná lektorka Gravid jogy, fyzioterapeutka. Cvičenie je stredne náročné, zvládne ho každá maminka. Nemusíš mať skúsenosť s jogou. Lekcia trvá 50minút.

cena: vstup 12€

mojziska miracle.png

MOJŽIŠOVEJ CVIČENIE
štvrtok 19:20

Pozitívne ovplyvňuje zdravie ženy. Pôsobí proti funkčnej sterilite, proti bolestivej, nepravidelnej menštruácii, zmierňuje PMS, pozitívne pôsobí na sexuálny život, uvoľňuje spazmy a posilňuje oslabené  svaly panvového dna, posiľňuje chrbtové svaly. Odporúčame po gynekologických operáciách i pred umelým oplodnením.Pod vedením certifikovanej lektorky.

cena: kurz 56€

pilates tehu 3.jpg

PILATES
TEHOTNÉ

po./pia./sob.

Príjemné cvičenie pod vedením certifikovanej skúsenej lektorky Cvičenie je stredne náročné, vhodné pre maminky v každom štádium tehotenstva. Je aktívne, posiľňuje celý pohybový aparát.Základom je strečingový pohyb. Uvoľňujúce a relaxačné polohy pomáhajú ventilovať napätie v chrbte a panvovej oblasti.

cena: 12€

predporodna priprava.png

PRÍPRAVA NA PôROD
18.9.2022 17:00

Špeciálna predpôrodná príprava pod vedením duly,certif. laktačnej poradkyne a fyzioterapeutky. 3 hodiny najdôležitejších informácii pre dojčenie, ľahší pôrod a regeneráciu po ňom. Prejdete si všetko potrebné od uľahčenia pôrodu, využitie fitlopty, pôrod, partner pri pôrode, bonding, dojčenie.

cena: 85€

fyzio mama.png

FIT MAMA
po pôrode

streda 09:30

Fyzio cvičenie pre mamičky po pôrode. Vedie ho skúsená fyzioterapeutka a je zamerané na chrbticu, diastázu, svaly panvového dno, ale aj problémové partie - zadok, bruško, stehná.

Lekcia trvá 50minút, kde je vítané aj vaše dieťatko.

cena: 12€

diastaza.png

DIASTÁZA A PANVOVÉ DNO
25.9.2023 10:00

Fyzio seminár je vhodný pre maminky tehotné/po pôrode s fyzioterapeutkou. Obsahuje teoretickú časť - vyšetrovanie diastázy, praktickú časť s cvičením na doma. tejpovanie a podpornú terapiu. Nakoľko panvové dno veľmi úzko súvisí s diastázou, budeme časť semináru venovať aj tejto téme. Seminár vedie skúsená fyzioterapeutka. Trvá 100minút.

cena: 39€

panvove dno.jpg

FERTILITY
JOGA
pripravujeme

Jogová zostava asán, ktoré podporujú endokrinnú sústavu za podpory správneho dýchania.Podporuje psychiku, psychosomatiku, funkciu reprodukčných orgánov, dostáva telo do rovnováhy. Je vhodným cvičením pred, po IVF. Sme jediné centrum na Slovensku s fertility jogou. Naša fyzioterapeutka má certifikát z Londýna. Kurz 4 x 50min.

cena: 55€

dojcenie.png

DOJČENIE
workshop
pripravujeme

Všetko o dojčení od A po Z s cerrifikovanou nezávislou laktačnou poradkyňou, dulou, mamou 3 detí.Prejdete si dojčenie od prípravy, kolostrum, cez prvú kvapku, prisatie, prikladanie, krémiky, odsávačky, polohy pri dojčení, strava, pitný režim,až po pohodlné sebavedomé dojčenie.Žiadna kríza vás nezastaví, ani neprekvapí.

cena: 35€

gravid joga mama.png

MAMA JOGA
po pôrode
pripravujeme

Joga pre mamy, ktorá vás predýcha, ukľudní, dostane do rovnováhy celý pohybový aparát. Uvoľní preťažené svaly, posilní oslabené. Pod vedením certifikovanej lektorky..Je vhodná pre mamičky,2 mesiace po prirodzenom pôrode a 3 mesiace po sekcii.

cena: 12€

chrbtica miracle.jpg

ZDRAVÁ
CHRBTICA

štvrtok 18:00

Cvičenie zamerané proti bolesti chrbtice. Rehabilitačnými vertebrogénnymi metódami zregenerujeme preťažené svaly chrbta. Cvičenie vedie diplomovaná fyzioterapeutka, ktorá do cvičenia zaraďuje rôzne fyzioteraeputické metódy. Obsahuje spinálne, aj jemné automobilizačné cvičenia. Lekcia trvá 50 minút a vedie ju iba fyzioterapeut. Cvičenie je vhodné pre všetkých.

cena: 12€

baby masaz.jpg

BABY MASÁŽ
workshop
22.9.2023 10:00

Workshop masáž bábätka vedie skúsená fyzioterapeutka, mama 2 detí. Obsahuje teoretickú a praktickú časť, na ktorej vás naučí komplexnú masáž celého telíčka. Samozrejme jedna časť sa venuje obzvlášť brušku, ako predchádzať kolikám. Naučíte sa aj základy aromaterapie, aké oleje môžete používať pri bábätku. Workshop  trvá  120 minút.

cena: 35€

result_img_2022_10_06_22_01_49.jpg

AQUAFIT
AQUAPRENATAL

štvrtok 19:30

Aktívne cvičenie vo vode, ktoré podporuje lymfatický a cievny systém, odľahčuje kĺby, chrbticu, podporuje a posilňuje celý pohybový aparát, pôsobí proti opuchom,zvyšuje kondíciu.Cvičenie vedie  fyzioterapeutka. Používajú sa aj pomôcky ako dosky, lopty, či penové slíže. Cvičenie prebiha v hygienicky čistom bazéne, ktorý nie je pre verejnosť.

cena: 14€

bottom of page