top of page
Shavasana
Fertility joga

JOGA PRE PODPORU
PLODNOSTI

Jogová zostava asán, ktoré podporujú endokrinnú sústavu za podpory správneho dýchania.

Ovplyvňuje psychiku, psychosomatiku, funkciu reprodukčných orgánov, dostáva telo do rovnováhy. Je vhodným cvičením pred, po IVF. Sme jediné centrum na Slovensku s týmto druhom cvičenia. Naša fyzioterapeutka si v máji 2018 spravila certifikát v Londýne.

Mojziska.jpg
Mojžišovej cviky

ZÁZRAČNÉ CVIČENIE
podľa Mojžišovej

Pozitívne ovplyvňuje zdravie ženy. Pôsobí proti funkčnej sterilite, pôsobí proti bolestivej

i nepravidelnej menštruácii, zmierňuje PMS, pozitívne pôsobí na sexuálny život, uvoľňuje spazmy a posilňuje oslabené  svaly panvového dna, posiľňuje chrbtové svaly. Odporúčame ženám po gynekologických operáciách i pred umelým oplodnením.

masaze.jpg
Masáže

TROCHU SA  ROZMAZNAŤ
pod rukami fyzioterapeutky

Masáže majú všeobecne pozitívne účinky pre zdravie. Uvoľnia preťažené svaly, zregenerujú  telo .Diagnostiku

u fyzioterapeutky, jemné mobilizácie odporúčame absolvovať pred cvičeniami. Mobilizáciou sa dostávajú kĺbne spojenia do správneho postavenia. Mobilizácia v oblasti panvy, SI a  kostrče neinvazívnou metódou tiež pomôže.

Individuálne lekcie a intenzívny kurz.

 

S metódou podľa Mojžišovej máme veľké úspechy. Za 13ročné pôsobenie sme pomohli mať bábätko viac ako 260 párom.

 

Dôležité je ich cvičiť naozaj pravidelne, poctivo a minimálne 4 – 6 mesiacov, aby sme dosiahli vytúžený cieľ, ktorým je predovšetkým: dostatočne silné svaly panvového dna, posilnený celý svalový korzet, uvoľnené svalové spazmy chrbtice.

 

Mnoho žien uprednostňuje privátne, individuálne lekcie s fyzioterapeutkou, máme aj také v našej ponuke. Lekcie  pozostávajú zo 60 minút cvičenie, cca 10minút je teória. Naučíme vás správne cvičiť cviky celej zostavy. Pri individuálnych lekciách, si treba predplatiť minimálne 3 lekcie, odporúčame ich minimálne 5.  Prvá lekcia pozostáva hlavne z naučenia správneho nastavenia svalov a tela na cvičenie, teória o každom cviku, správne dýchanie a správne prevedenie. Ďalšie lekcie sú zamerané na správne vykonávanie cvikov a ich korekcia.

Zabookujte si svoj termín online.

Pre klientky z mimo Bratislavy, ktoré nemajú takúto možnosť vo svojom bydlisku, máme extra pripravené individuálne intenzívne kurzy. Tieto kurzy pozostávajú zo 180minútového stretnutia. Obsahuje kompletnú teóriu a praktické naučenie celej zostavy a malú pozornosť . Nakoľko nemáte možnosť hocikedy prísť na korekciu a len tak zaplatiť lekciu, sú tieto 3 hodiny veľmi intenzívne a fyzioterapeutka sa vás snaží naučiť cviky tak, aby ste ich zvládli cvičiť samé doma.. Kurz obsahuje aj materiál na doma a cviky môžete s nami kedykoľvek konzultovať telefonicky, al. mailom.

bottom of page