top of page

pi 15. 1.

|

zoom.us

FYZIO SEMINÁR - Tehotenstvo a pohyb ONLINE

Zdravotný seminár, na ktorom vás teoreticky a prakticky pripravíme na prácu, terapie, cvičenia s tehotnými. Fyzio seminár pre fyzioterapeutov a pôr.asistentky. Pod vedením skúsenej pôrodníčky/gynekologičky a fyzioterapeutky.

Registration is Closed
See other events
FYZIO SEMINÁR - Tehotenstvo a pohyb ONLINE
FYZIO SEMINÁR - Tehotenstvo a pohyb ONLINE

Čas a miesto

15. 1. 2021, 16:30 – 20:00

zoom.us

O podujatí

Zdravotný seminár, na ktorom vás teoreticky a prakticky pripravíme na prácu, terapie, cvičenia s tehotnými.

Celý seminár bude vedený online cez appku zoom.us (treba si ju stiahnuť do elektronického zariadenia).

Seminár  vedú Mudr. Alexandra Krištúfková - gynekológ, pôrodník z pôrodnice  Antolská a Mgr.Barbora Krchňavá fyzioterapeut v gynekológii Miracle  štúdio - fyziocentrum pre ženy.

Seminár sme dali v piatkovom poobednom termíne, aby ste stihli prísť z práce.

Uvedomujeme si, že či už fyzioterapeuti, ale aj pôrodné asistentky nemajú dostatočnú prax a skúsenosti v tejto oblasti.

Zdravý,  správne nastavený pohyb počas tehotenstva pomôže budúcej mamičke  pripraviť sa psychicky na pôrod a fyzicky na obdobie po pôrode,  eliminuje stuhnutosť svalov, bolesti chrbtice, nastavuje správne  pohybové stereotypy. Skupinkové  cvičenia vytvárajú príjemnú komunitu, socializáciu určitej skupiny, kde  si mamičky pomáhajú, radia a my zdravotníci ich vieme správne viesť,  edukovať a pripraviť.

Pani  doktorka Krištúfková Alexandra vám vysvetlí, prečo je pre tehotnú  dôležité cvičiť, aké sú benefity správneho, zdravého pohybu.

Pani  Fyzioterapeutka Krchňavá Barbora vám vysvetlí aké sú správne pohybové  stereotypy v tehotevstve, aká je prevencia proti diastáze, padnutej  klenby chodidla, bolesti SI spojenia, kostrče... Vysvetlí ako správne cvičiť, ako si vytvoriť cvičebnú zostavu a overballom, zásady pri skupinovom cvičení s tehotnými.

SEMINÁR JE URČENÝ PRE FYZIOTERAPEUTOV A PÔRODNÉ ASISTENTKY.

cena: 45€ (do 21.12.2020, od 22.12. - 55€) V cene máte aj poznámky, ktoré Vám pošleme mailom a osvedčenie o absolvovaní, ktoré Vám pošleme poštou.

Zdieľajte toto podujatie

bottom of page