top of page

št 09. 4.

|

www.zoom.us

SAMA MAMA - keď mama rodí sama

Seminár pre mamy. Ako nájisť silu, energiu, ako pozitívne myslieť v tejto neočakávanej situácii. Ako sa pozitívne nastaviť na pôrod sama. Seminár je pod vedením skvelej duly, 3 násobnej mamy, skúsenej lektorky, certifikovanej laktačnej poradkyne Janky Funtaľovej.

Registration is Closed
See other events
SAMA MAMA - keď mama rodí sama
SAMA MAMA - keď mama rodí sama

Čas a miesto

09. 4. 2020, 18:00 – 18:40

www.zoom.us

O podujatí

 Žiadna mama, by nemala rodiť sama. (ak sa tak sama nerozhodne)  Samozrejme, že v nemocnici je personál, pôrodné asistentky, ktoré sú nápomocné.   No vidíe sami, že na prípravu na pôrod chodia veľmi radi a dokonca aj s  nadšením oteckovia, ktorí sa chcú toho celé zúčastniť a chcú byť oporou  svojej partnerke. A mamy sa na nich spoliehajú.   Bohužial, táto doba a situácia v ktorej je momentálne zdravotníctvo to  nepodporuje a mnoho mám sa zrazu ocitne na čakačke sama. Nie je len ona  sama.Otecko zostane pred bránou nemocnice s mobilom v ruke, že veď si  budete volať/písať.  🌸Ako túto situáciu zvládnuť?  🌸Ako sa pripraviť?  🌸Ako sa nastaviť?  Na tomto webinári vám povie Janka Funtaľová-dula, trojmama, certif.laktačná poradkyňa, certifikovaná lektorka.  keď mama rodí sama - bez partnera  Mnohé z vás ta predstava desí. Nebojte! Zvládnete👍. 

Takúto prednášku sme neplánovali. Vyžiadala si ju momentálna situácia, ktorá nie je priaznivá. Covid 19 ovplyvňuje celý svet a zväčša negatívne. Nikto by nepredpokladal, že práve vírus, ovplyvní aj pôrodníctvo. No je to tak.  Žena je stvorená pre pôrod, to žena musí zmobilizovať sily, energiu, myseľ a porodiť nový život, malý zázrak. Ako tú silu v sebe nájisť, keď sme plánovali mať pri sebe partnera? Janka vám na tomto veľmi užitočnom seminári vysvetlí, pomôže.

- sprítomnenie

- nájisť silu a energiu

- využiť vizualizácie a dych

- nedovoliť strachu, aby nás paralyzoval

Odporúčame maminkám prvorodičkám, ktoré majú termín pôrodu - marec, apríl, máj 2020.

cena: 9€

Zdieľajte toto podujatie

bottom of page